середа, 27 квітня 2016 р.

Про чеське громадянство

Цікаві фашисти ці європейці, ні краплини співчуття в них нема. :)
Приміром, особи, які ЛИШЕ ХОЧУТЬ здобути чеське громадянство, мають скласти письмовий іспит з чеської мови. Крім цього, потрібно скласти іспит із чеських реалій. Іноземець має знати чим жило і живе чеське суспільство, знати чеську мову і законодавство.
І після складання цих іспитів так жити в країні упродовж щонайменше 5 років. І за цей час потрібно мати в повному порядку сплату податків, забезпечене медичне страхування, мати бездоганні стосунки з поліцією, і навіть не порушувати правила дорожнього руху!
І лише тоді можна буде розглянути Вашу заявку на громадянство цієї країни.

неділя, 10 квітня 2016 р.

Тато!

Цікавенну штуку відкрив оце!)
Сьогодні бачив дівчатко, таке як моє, тут в Бухаресті, любувався ним, бо скучив дико за своїм. І коли воно по нашому покликало «татка» - в мене аж защемило.))
Це була болгарська сім’я.
І стало мені цікаво – а як дітки різних братів наших слов’ян кличуть свої татусів? Ну Мами – вони і в африці мами.) А от татусі – в кожного по своєму. І в той же час – це, мабуть найпоказовіше, найхарактерніше слово. Бо найперше разом з мамою, найдавніше, воно повинно бути без слідів глобалізації. Подібні слова – вказують на походження народів значно красномовніше будь яких історичних книг, що завжди несуть суб’єктивність автора. Це як лакмус – його не приховаєш.
Погуглив.
Результат вразив, дивіться самі на скрін. Хто брати, а хтось випадає, нє?)