пʼятниця, 1 січня 2016 р.

Інформаційна окупація

Поклацав новорічний телек вчора...
Чесно? Я в розпачі.
Народ, ми в повній інформаційній окупації. Такого не було ні в совку, ні в Україні 90-х, ні в Україні 2000-х, ні, навіть за Януковича. Такого не було ще ніколи.
Загинаємось...
Україномовним немає місця в Україні.
Так, ми можемо не дивитись телек, не слухати радіо, не читати журнали... Взагалі жити без здобутків цивілізації, в печері.
Або зросійщитись.
Ось такий у нас вибір сьогодні.

Плюнув, пішов у мережу і відразу нарвався на допис держслужбовця МО Ліпіріді, який, якщо без води, в емоційній формі наполягає на своєму бажанні виконувати публічні обов'язки перед Україною - російською, порушуючи закон. І ставить ультиматум - або він йде геть, або всім заткнутись.
Вражаюча принциповість. При тому, що людина говорить що йому не принципово, якою мовою, головне вчинки.
І море, океан, цунамі лайків у підтримку........(
Мушу визнати, абсолютній більшості російськомовних наших братів начхати на проблеми нас, україномовних. Не по братськи якось... Я бачу - ви ніколи не станете на захист україномовних. Це не ваші проблеми - у вас все ок.
Ліпіріді! Проблем немає у ВАС, згоден. А у мене вона є, чуєте? Не кажіть мені за мене, що у мене немає проблеми! Давайте поговоримо про це тоді, коли у ВАС не буде можливості знайти новорічну програму вашою мовою, чи послухати радіо Вашою мовою просто в себе в дома, чи почитати якийсь тупий банальний глянець...
Я почуваюсь загнаним в кут вовком. Чужим на цьому святі життя. Я почуваюсь зайвим на своїй землі, відчуваю, що моїм дітям уготовлено два шляхи - або прийняти русскій мір тут, де всі-всі мої батьки говорили українською, або прийняти якийсь інший мір, якщо русскій не до смаку, зваливши з рідного дому геть. Третього не дано, розумієте? В моїх дітей, по сьогоднішнім розкладам - НЕМАЄ українського майбутнього. Тому я маю велику проблему.
Тож не кажіть мені про те, що я її не маю.
Хіба ви не бачите, як зросійщується Україна? Хіба ви не помічаєте, що серед 70-річних киян 90% говорить українською, а серед 10 річних - вже лише 10%?
Невже так справді не помітно? Чи може не хочете помічати?
Добивати рештки українства, замість відстоювати право україномовних пліч о пліч з ними мати всі блага цивілізації - ось це Ваш вибір?
Озирніться, Ліпіріді! Такі як ви, своєю байдужістю і часом принциповістю за 25 років незалежності зросійщили Україну в рази потужніше, ніж це зробили московити за 400 років. Саме за ваше життя, чи максимум за життя ваших дітей, яких Ви своїм прикладом навчите класти тяжкий болт на рідне, і упиратись навіть в маленьких дрібницях - українська мова зникне. Зникне великий, величний народ, з найбагатшою культурою, дякуючи байдужості власних діток. Дякуючи ось такій вашій позиції.
С новим годом вас, радійте, все йде за планом. Потерпіть ще років 20 і вашим дітям вже буде взагалі добре. Бо вже нІкому буде їм пред'являти хоч якісь претензії. Зникнуть вже  і останні вперті. І наступить Единая страна.
Сподіваюсь, не доживу до цього праздніка жизні...

Немає коментарів:

Дописати коментар